Polski

vegetables stand in PolandKasia Kines prowadzi Holistic Nutrition Naturally, LLC i jest specjalistką od naturalnego odżywiania. Pochodzi z Polski, jest kołobrzeżanką, i pomimo iż obecnie mieszka w USA, pomaga nie tylko pacjentom w Stanach, ale również pacjentom mieszkającym w Polsce poprzez konsultacje internetowe.

Zanim wyjechała do USA, Kasia była magistrem filologii angielskiej i przez około 18 lat uczyła angielskiego w Polsce i na różnych uczelniach amerykańskich. W Stanach zdobyła dodatkowo magistra odżywiania na prestiżowej uczelni Bastyr University, niedaleko Seattle, w stanie Waszyngton. Obecnie, Kasia jest na studiach doktoranckich (Maryland University of Integrated Health).  Kasia Kines ma holistyczne podejście do zdrowia, i posiada tę samą licencje w stanie Maryland, jaka wymagana jest także od dietetyków. Od lat Kasia prowadzi prywatną klinikę. Przez dwa lata pracowała z pacjentami w Centrum Medycyny Integracyjnej Johns Hopkins, przy Wydziale Hepatologii i Gastroenterologii w Baltimore, Maryland. Obecnie jej klinika współpracuje z centrum medycyny naturalnej w Baltimore oraz w poblizu Waszyngtonu DC.

Kasia bardzo często pracuje z pacjentami cierpiącymi na wszelkie nawet bardzo poważne schorzenia układu pokarmowego, wspólpracując z gastroenterologami i innymi lekarzami. Doskonale orientuje się w trudnościach związanych z gotowaniem, przygotowaniem potraw, ograniczeniami w diecie spowodowanymi alergiami, np. do glutenu, i innymi problemami, z jakimi borykają sie osoby chore.

Kasia znana jest lokalnie z pracy nad układem odpornościowym i nad oczyszczaniem czy też odtoksycznieniem organizmu, i prowadzi 30-dniowy Program Detoxyfikacji.

Czy jest to nadwaga, niedowaga, nadkwasota czy niedokwasota, dieta wegetariańska czy też wegańska, czy są to potrzeby żywieniowe osoby z niedoczynnością tarczycy, zatwardzeniem, czy rozwolnieniem, czy też osób z nowotworami, Kasia pomaga każdemu pacjentowi odnaleźć indywidualne i jak najbardziej naturalne rozwiazania problemów zdrowotnych i żywieniowych. Celem jest zawsze równowaga i optymalne zdrowie. Oczywiście, doskonale jest jej znana polska rzeczywistość, kuchnia, i kultura kulinarna, co jest bardzo ważne w pracy z pacjentami.

Pierwsza i druga konsultacja: dwie godziny, trzecia i czwarta: 90 minut,  a dodatkowe konsultacje 45 minut. Programy: 4,6, i 10 miesiecy.

Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z wszelkimi pytaniami.

Jednorazowa sesja, 45 minut: Intro Session

Życzymy zdrowia

She helped me make corrections and substitutions to my daily meal choices where needed. She was calming when I needed reassurances that I could succeed with this new way of eating.~ M.S.